Se psem na Vysočinu

Zde je několik věcí, které byste si měli zabalit na vaši dovolenou se psem:

Vodítko a obojek s identifikačními známkami: Vezměte si s sebou pevné vodítko a pohodlný obojek s aktuálními identifikačními známkami pro vašeho psa. Přibalte košík, pokud plánujete použit veřejnou dopravu.

Miska na vodu a krmivo pro psy: Nezapomeňte přibalit cestovní misky na jídlo a vodu pro psa. Můžete si s sebou vzít malý sáček obvyklého krmiva pro případ, že byste v cílové destinaci měli problém najít značku, kterou má váš pes rád.

Pelech a hračky: Vezměte s sebou několik oblíbených hraček a pohodlný pelíšek nebo deku na spaní.

Sáčky na odpadky: Buďte zodpovědní majitelé domácích mazlíčků a přibalte si dostatek sáčků na odpadky, abyste mohli po svém psovi uklízet, kdykoliv jste venku.

Léky a potřeby první pomoci: Pokud váš pes užívá nějaké léky, nezapomeňte si s sebou vzít dostatečnou zásobu na celou dobu cesty. Je také dobré přibalit psovi základní lékárničku pro případ nouze.

Přepravka nebo pelíšek: Pokud budete cestovat letadlem nebo budete muset nechat psa v hotelovém pokoji, nezapomeňte si s sebou vzít přepravku nebo pelíšek, který je vhodný pro velikost vašeho psa.

Zdravotní a očkovací záznamy: Některé státy a země vyžadují u psů doklad o očkování, proto si s sebou nezapomeňte vzít zdravotní a očkovací průkaz psa a potvrzení s číslem čipu vašeho psa.

Cestovní průvodce pro zvířata: Vezměte si s sebou průvodce nebo si předem vyhledejte restaurace, parky a hlavně vhodné ubytování pro pejska.

To top